Ölüdeniz Fethiye Villa - Gunluk-kiralik-daire-detay
Ölüdeniz Villa


Fethiye Ölüdeniz Villa ve Apartlar

Kerpiç Villa
Villa/Daire
1+1
Oda Sayısı
Oda
3
Yatak
1
Banyo


KERPİÇ VİLLA İLE TATİL ANLAYIŞINIZ DEĞİŞECEK

Hem farklı bir ortam, güzel bir tatil isterken hem de evinizin sıcaklığını hissetmek istiyorsanız Kerpiç Villa ile doğru adresiniz. 5 blok halinde 10 ayrı evden oluşan kompleksimiz bağdadi yapı usulünce yapılmıştır.

Siz misafirlerimize ahşapla toprağın buluştuğu bu güzel yapılarımızda konuk etmek ve size ayrıcalıklı bir tatil sunmak için herkesten farklısını denedik. En iyi şekilde tatilinizi geçirmeniz için evlerimizi günümüz olanaklarından mahrum etmedik.

Anında sıcak su

Duş, Tuvalet, TV

Bahçeye bakan verendalı odalar

Evlerimiz kerpiç olduğundan dolayı doğal sirkülasyonu ile son derece serindir.

Bağdadi kerpiç evler uygun toprak, saman ve suyun doğru oranla karıştırılarak oluşturulan çamur harcının ahşaptan oluşturulan iskeletin içerisine dökülerek sıkıştırılması ile meydana gelir. Doğayla barışık ve doğadan esinlenerek yapılan bu yapı türü bir çok özelliği ile sağlam ve sağlıklı bir yapı olarak ön plana çıkmıştır. Günümüzde sağlıksız yapılaşmanın ve betonarme yapıların arttığı bu dönem de eski yapılaşmanın önemi daha iyi anlaşılmaktadır.

Fethiye'ye 13km mesafede Yanıklar Köyünde bulunan KERPİÇ VİLLALAR geçmişten günümüze doğal yaşamdan kopmadan modern yaşamın iç içe sunulduğu çok özel bir mekandır.

Dünyada sadece iki yerde, güneybatı Ege'de ve Kanada'da bulunan, yağı şifa dağıtan, doğal klima özelliğine sahip günlük (sığla) ağaçlarının bulunabildiği, Fethiye merkezine 15km mesafede bulunan Yanıklar köyünde kurulan kerpiç evleri büyülü bir ortam sunuyor. Bir yanında denize akan küçük bir dere ve çam ormanları diğer tarafı narenciye bahçeleri ile kaplı bir alana kurulu kerpic evler sakinliği, huzuru ve güvenli oluşuyla sizleri de cezbedecek, havuzumuzda eğlenceli vakit geçirebilecek şezlonglarda uzanıp şehrin karmaşasını ve stresini unutacaksınız.

İsterseniz çam ormanları arasında trekking için Fethiye antik Likya yoluna gidin, isterseniz Akdenizin mavi sularında doğanın ve tarihin iç içe yaşandığı tekne turlarına katılın veya Sualtı dalışlarıyla kristal berraklığında ki temiz sularda dalış yapın yada Dünyanın en iyi uçuş noktalarından biri olarak kabul edilen Ölüdeniz'i havadan görme imkanını yakalayın, Kürek sporu, Rüzgar Sörfü, Kano-rafting gibi su sporlarını yapın. Ben karada ki güzellikleride görmeliyim diyenler için yanıklar köyünden başlayan at sırtında yapılan yolculuklara katılabilir, jeeplerle ve dünyada eşine zor rastlanır kamyon safarilere katılabiilir veyahut ATV turları ile tam bir macera yaşayabilirsiniz.

2018 SEZONU FİYAT LİSTESİ

 

Nisan

Mayıs

Haziran

Temmuz

Ağustos

Eylül

Ekim

 

200

200

200

300

300

200

200

 

Özellikleri

 • Havuz
 • Wi-fi İnternet
 • Plazma TV
 • Barbekü
 • Çamaşır Makinesi
 • Klima
 • 24 saat sıcak su
 • Otopark
 • Şömine
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Buzdolabı
 • Müstakil Havuz

Mesafeler - km